نیایش …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هو۱۲۱

 

 

 

 

خدایا شکرت که در پرتو عنایات کریمانه ات حجابهای جان و روح و دل را یک به یک به دست توانایت بر میگری و مرا در نبرده با ” من  ”   و منییاتم یاری میبخشی.

در خویش هیچ حرکتی که باعث این لطف بی کران گشته نمی یابم و همه ی آنچه اتفاق افتاده را از نظر رحمت و مغفرتت می دانم .

سپاسگزارم که اجر پابوسی مادرم را بی دریغ و کریمانه اعطاء مینمایی.

پروردگارا :

مرا ببخش که بندگانی را آزار داده ام و سبب دلگیری و ملول و ناراحتی اشان گشته ام ، اگر در حق من ستمی روا داشته بودند ایشان را بیامرز و آرامشی الهی بر دلشان فرود آی و جاودان ساز ، اگر بندگانی به هر دلیلی  ترکم کردند تو ایشان را یاوری مهربان باش که بی تردید نیازشان به تو بسیار بیشتر از من است .

ای خطاپوش و ستارالعیوب :

خطاهای ما را عفو کن و آبروی دنیویان را نزد سایر بندگانت حفظ کن و مرا به راه خویشتن رهنما باش و در این طریق پایدارم ساز .

خدایا :

آگاهی ، به هر آنچه کرده ام و مورد رضایتت نبوده ، اگر بندگانی را در این راهِ غلط با خویش همراه ساختم ، هم  ایشان وهم  مرا ببخش و سایه ی مرحمتت را از سرمان کم نکن.

خدایا :

غرور و عُجب و خودخواهی  و منییتم که باعث جاری شدن اشک دیگران گشته و دلشان را شکسته ام  ، از وجودم پاک کن و در هرقطره ی اشک و شکستن دلِ ایشان ، جاری ساز مغفرت و ببخششت را .

بارالها :

من به آن مترودِ دو عالمت بندگی کردم و بر خویشتن و دیگران ستم ورزیدم ، مرا بر کرده ی خویش نادم ببین و رحمتم کن و ایشان را به سبب ستمی که از من دیدند اجری و پاداشی عظماء عنایت فرما.

آمین یا رب العالمین

mjrad#

ما را دنبال کنید

دیدگاه خود را بیان کند

نظرات پس از تایید مدیر سایت قابل مشاهده خواهد بود.

*

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE